NEW IN ➤ Zegarek Emporio Armani

Moda, Polecam

Heeej kochani!

Czasem zdarza się, że zakup danej rzeczy chodzi nam po głowie przez wiele tygodni, miesięcy, a nawet lat. Przez długi czas o niej myślimy, do tego stopnia, że aż potrafimy zwizualizować ją na naszej sylwetce. Mimo, iż bardzo nam się ona podoba, to jednak finalnie nie decydujemy się na jej zakup. To skrócona wersja mojej relacji z zegarkiem, który co najmniej od 12 miesięcy, zaprzątał moje myśli. Mam na myśli zegarek marki Michael Kors, którego model możecie podejrzeć TU. Przymierzałam go wielokrotnie, a trzykrotnie byłam o krok od zakupu. Zawsze jednak coś mnie od niego odwodziło. Początkowo kwota, którą miałam za niego zapłacić nie wydawała mi się adekwatna do jego wartości. Później doszłam do wniosku, że chyba jest on swoim wyglądem zbyt zbliżony do innego, który posiadam. Do tego, co mnie tak naprawdę uwierało doszłam dopiero w zeszłym miesiącu. To właśnie w połowie czerwca w jednej z gablotek, dopiero co otwartego salonu Swiss w Focuss Mall, zobaczyłam model, co do którego nie miałam najmniejszych wątpliwości. Wiedziałam, że to ten. I wiedziałam, że najodpowiedniejszym dla niego miejscem nie jest ekspozytor, a mój nadgarstek. Tak oto zegarek Emporio Armani AR1798 w tydzień zajął odpowiednie miejsce, na które przez rok nie zdecydowałam się wpuścić MK. 

Emporio Armani AR1798 2

Emporio Armani AR1798 3

Zegarek Emporio Armani AR1798 to model, obok którego nie potrafiłam przejść obojętnie. Ma on bowiem w sobie wszystkie cechy, których szukałam. Jest klasyczny, a powiedziałabym, że nawet nieco surowy. Nie bez znaczenia jest z pewnością fakt, iż nie jest on częścią damskiej, a męskiej kolekcji projektanta. Dlatego też wszystkich świecidełek stylizowanych na diamenty czy inne pyłki, tutaj nie uświadczymy. I całe szczęście, bo to totalnie nie moja bajka. Jednocześnie muszę przyznać, że nie wyobrażam sobie, aby ten zegarek zagościł na ręce wysokiego i dobrze zbudowanego mężczyzny, gdyż koperta, jak na męski zegarek, nie jest imponujących rozmiarów – wynosi 39mm, a jej grubość to 9mm. W kolekcji znajdziemy jednak model identyczny pod względem wyglądu, z nieco większą i bardziej męską kopertą. W obu przypadkach tarcza oraz kolor paska są tożsame – czarne. Czarna tarcza doskonale kontrastuje z kopertą kolorze różowego złota. Pasek wykonany ze skóry saffiano, posiadający aż 9 dziurek. Może się zatem zdarzyć, że zmieści się również na rękę Waszego mężczyzny. Czy to dobrze czy nie to nie wiem hahaha:D Mój powiedział, że gdyby miał większą tarczę to rano obowiązywałaby zasada ➤ kto pierwszy, ten lepszy! 

Jeśli chodzi o dane techniczne to zegarek jest zasilany baterią, więc jest to typowy zegarek kwarcowy. W salonach Swiss przez cały okres trwania gwarancji (2 lata), w razie potrzeby, jest ona wymieniana za darmo. To, co dla mnie jest szczególnie ważne to fakt, aby tarcza zegarka wykonana była ze szkła mineralnego, które jest odporne na zarysowania. Jestem zdania, że to zegarek jest dla mnie, a nie ja dla zegarka. Dlatego jeśli zdarzy mi się gdzieś konkretnie nim przywalić (a czasem mi się zdarza), to nie chcę ze strachem w oczach spoglądać na to, w jakim stanie jest jego tarcza. Przejdźmy do najmniej lubianego przez nas aspektu – ceny. Cena zależna jest oczywiście od miejsca zakupu. W sklepach internetowych kształtuje się od ok 1020zł, w salonach stacjonarnych Swiss wynosi 1204zł. Możliwa jest oczywiście jej delikatna negocjacja. 

Jestem bardzo ciekawa czy ten model, jakby nie patrzeć męskiego zegarka, Emporio Armani się Wam spodobał?

Ja, kiedy tylko na niego spojrzałam, wiedziałam, że to właśnie to, czego tak długo szukałam. Idealny prezent dla samej siebie na 25 urodziny, które będę świętować w przyszłym miesiącu ♥︎♥︎♥︎ 

Miłego tygodnia!

Buziaki,

Emporio Armani AR1798 4

POST NIE JEST SPONSOROWANY, A ZEGAREK KUPIONY PRZEZE MNIE.