O mnie

omnie

Pytana o pracę, która byłaby spełnieniem marzeń, przez lata swoją odpowiedzią oscylowałam wokół tej zapewniającej ciągły rozwój osobisty, czerpanie ze zdobytej, w ramach studiów, wiedzy i zgromadzonego doświadczenia, a także sprawiającej radość.

Zakładając stronę, na której gościsz, nie śniłam nawet o tym, iż to właśnie www.callmeblondieee.pl może w przyszłości stać się urzeczywistnieniem tego, co od pewnego czasu nieśmiało kłębiło się w głowie, a tym samym pracą marzeń.

Swoim zaangażowaniem, wynikającym z ogromnej pasji do pielęgnowania urody, oswajania mody i poznawania świata, w 3 lata, zgromadziłam wokół siebie grupę osób, które każdego dnia dają mi dowód na to, iż jestem odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

Miesiąc w miesiąc niemal 100 tysięcy unikalnych użytkowników, generuje setki tysięcy odsłon bloga. To jednak tylko liczby, za którymi kryje się rzesza wspaniałych kobiet i grupka (równie wyjątkowych) mężczyzn. To Wam, moim ukochanym czytelnikom, należą się ogromne podziękowania za to, że wspólnie wkraczamy w kolejny, trzeci już bowiem, rok tej przygody.

Serdecznie zapraszam do przeżywania ze mną urodowych, modowych i podróżniczych uniesień, których jestem pewna, że nie zabraknie!

♥︎

newlog2