WYNIKI ROZDANIA: Clinique & Soap and Glory

Polecam, Uroda

Heeej kochani!

Prawda – na wyniki zorganizowanego w ostatnich tygodniach rozdania <na blogu – Clinique oraz na kanale YT – Soap and Glory> musieliście czekać o dzień dłużej niż początkowo miałam to w planach. Miałam pracy i wyjazdów z nią związanych od groma, więc teraz powoli próbuje się odkopać z zaległości. Serdecznie Was za to przepraszam! Nie są to jednak tylko słowa, bo będzie i zadośćuczynienie. Wchodzicie w to? Podpowiem! Nie macie wyjścia, bo nagrody, które dla Was przygotowałam czekają na rozdanie i wysłanie!

Zacznę od rozdania, w którym mogliście wziąć udział na blogu. Do wygrania był nowy podkład marki Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer (6 ivory) oraz 4 inne kosmetyki do makijażu tj. kredka do oczu Quickliner for eyes, paletka cieni All about shadow quad, nawilżająca kredka Chubby Stick i tusz do rzęs High impact mascara. Pytanie konkursowe, na pozór banalne, bo dotyczyło tego, czym wg Was powinien cechować się idealny podkład, wyzwoliło w Was moooc kreatywności. Miałam nie lada problem, aby z niemal 300 komentarzy konkursowych wybrać ten jeden, w mojej ocenie najlepszy.

Dlatego też oprócz nagrody głównej, którą zdobywa:

Daria Anioł - nagroda główna Clinique

przydzielam również wyróżnienie (niespodziankę) dla:

Katarzyna Chowańska - wyróżnienie Clinique

Nie mniejsza zagwozdka czekała na mnie na kanale YT. Nagrodę w rozdaniu stanowił krem do kąpieli Whipped Clean Luxe Cream Shower Butter o pojemności 250ml oraz zestaw 4 miniatur z myjką zapakowany w uroczy kartonik. Całość oczywiście produkcji mojej nowej miłości – marki Soap and Glory. Zgadliście – nagroda główna została wsparta o wyróżnienie. Po prostu Wasze głowy rozsadzają mega pozytywne i kreatywne myśli! Jestem zaszczycona, że takich mam widzów i czytelników!

Mam przyjemność ogłosić, że nagroda główna trafia do:

Nyska45 - nagroda główna Soap and Glory

a wyróżnienie (niespodzianka) powędruje do:

Martyna Jędrzejewska - wyróżnienie Soap and Glory

Czterem wspaniałym serdecznie gratuluję! Na Wasze adresy do wysyłki nagród czekam tu: callmeblondieee@gmail.com.

Tym, które właśnie pomyślały -> cholera, ja to nigdy niczego nie wygram! -> oznajmiam, że niedługo nowy konkurs z naprawdę fajnymi nagrodami! Bądźcie więc czujne;)

Miłego weekendu!

Widzimy się jutro w nowym filmie, startujemy jak zwykle o godzinie 9.00:)

Pozdrawiam,

Logo CallMeBlondieee