// #santaweek // 1 → Mikołajkowe rozdanie dla Was!

GIORGIO ARMANI, Moda, OYSHO, Uroda

Kochane ♥︎

#bałwan / #ciamajda / #dupa / #fujara / #gamoń!

Powyższą listę dowolnie możemy wzbogać o kolejne synonimy. Szczególnie, że temat zadania jest dziecinnie prosty. Jak zatem proponujecie nazwać osobę, która bliskim serwuje złote rady dotyczące odpowiedniego przygotowania obuwia na ten ważny dzień, a sama o wystawieniu chociażby jednej pary, zapomina? #callmeblondieee? Awww, naprawdę boki zrywać! Jestem jednak przekona o tym, iż w swoim niedopatrzeniu nie jestem osamotniona. Dla tych z Was, pominiętych przez grubasa z obciachową czerwoną czapką i nierzadko ufajdolonymi butami, mam pozytywną wiadomość! Od dziś, przez kolejne dni, aż do upłynięcia pełnego tygodnia, będę Was zapraszać na posty z cyklu #santaweek. Publikacje będą obfitować w niespodzianki, więc zachęcam Was do codziennego podglądania moich blogowych poczynań. Jako przedsmak akcji #santaweek z pewnością można określić mikołajkowe rozdanie, które dzisiaj dla Was zaplanowałam ♥︎.

santaweek-2

REGULAMIN MIKOŁAJKOWEGO ROZDANIA ↓↓↓

→ Rozdanie przeznaczone jest dla ♥︎ czytelników zaglądających na www.callmeblondieee.pl. 

→ Aby wziąć udział w rozdaniu, konieczne jest przyznanie jest do wrodzonego bądź nabytego gapiostwa i przeoczenie jakże ważnej daty 6.12 bądź (w szczególnych przypadkach) bycie niezadowolonym z otrzymanego przez Św. Mikołaja prezentu.

→ Należy w komentarzu zostawić swoją refleksję dotyczącą zaistniałej sytuacji (tj. brak prezentu bądź licha jego forma), rozpocząć ją od następujących słów → „Św. Mikołaj ewidentnie pomylił drzwi! To właśnie w 2016 roku udało mi się …” → i tu pochwalić się swoimi sukcesami, które zasługują na wyróżnienie! 

→ Na Wasze komentarze czekam do czwartku (8.12) włącznie.

→ Wyniki zostaną ogłoszone na blogu już 9.12 w godzinach wieczornych. 

→ Nagrodę stanowi zestaw warunkujący idealne wieczory w domowym zaciszu, tj. połączenie produktów do przygotowania wyśmienitej gorącej czekolady (TkMaxx), kaszmirowe skarpetki (Oysho), kalendarz & planer na rok 2017 (Paperdot) oraz miniatura mojego ♥︎ zapachu Si EDP (Giorgio Armani). 

santaweek-3

Trzymam za Was kciuki!

♥︎ 

POST NIE JEST SPONSOROWANY.

NAGRODA ZOSTAŁA WYBRANA I ZAKUPIONA PRZEZE MNIE.

Ps.

Kochane, z wynikami mikołajkowego rozdania możecie zapoznać się TU

There are no comments, add yours