LUSH Oatfix- maseczkowy HIT czy KIT?

Uroda

Witam Was kochane i kochani bardzo serdecznie i już na samym początku zapowiadam, że do tej pory nigdy nie było tak pozytywnej recenzji jak dziś.

Bohaterem ostatnich tygodni jest Oatfix, czyli świeża maseczka z LUSH. Kupując ją miesiąc temu w Londynie nie miałam pojęcia co to za cudo, a szkoda, bo wzięłabym 10 opakowań zamiast 1 i zamroziła!!!

LUSH Oatfix łączy w sobie naturalny skład, rewelacyjne działanie, przepiękny zapach i rozsądną cenę. O tym jaki to wspaniały produkt może świadczyć fakt, iż  moja mama, która powiedzmy to szczerze- stroni od nadmiaru produktów kosmetycznych, po 1 zabiegu zażyczyła sobie, abym przy okazji kolejnej wizyty w Londynie kupiła dla niej opakowanie tego cudu, szoook:D

L

L1

L2

L4

L3

LUSH Oatfix zachwyca składem. Znajdziemy tu m.in. mieszankę płatków owsianych, bananów, migdałów, wanilli. To prawdziwa nawilżająca i odżywcza bomba dla każdego typu cery, a w szczególności suchej. Maseczkę nakładamy na oczyszczoną skórę twarzy, trzymamy 5-10 minut i zmywamy. Po zabiegu buzia jest tak gładka, miękka i nawilżona, że same będziecie zaskoczone, że Wasza buzia może tak  dobrze się czuć. No i do tego ten zapach! Jest on dokładnie taki, jaki sobie w tym momencie wyobrażacie!

Zapewne zapytacie o minusy? A ja odpowiem who cares? Hahahaha:D Minusy są 3, ale wymienię je tylko dlatego, że z natury jestem czepialska:

  • Świeża maseczka powinna być zużyta w ciągu 4 tygodni od daty produkcji. Po tym terminie może być używana dalej, ale może wykazywać mniejsze właściwości. Pamiętajcie, aby przechowywać ją w lodówce.
  • Nie jest dostępna w PL, ale Allegro z pewnością poratuje, jeśli nie macie ochoty na zamawianie z zagranicznych stron.
  • Ciężko jest zmyć maseczkę z buzi, ale czy 2 minuty nas zbawią?

 

WERDYKT: 5/5!!!

Absolutnie kocham i uwielbiam. Będę jej wierna i jak tylko będę miała możliwość to zawsze będę miała ją w swojej lodówce. Zużycie, które widzicie nie jest aktualne- święta spędziłam w rodzinnym domu i codziennie z mamą młóciłyśmy maseczkę, a i tak została jeszcze połowa. Za 5.95 Ł, czyli ok 30zł otrzymujemy 75ml produktu, w którym producent nie przekozaczył z opisem. To powtórzę jeszcze raz, że kocham i uwielbiam i się zwijam:)

Pozdrawiam,

Callmeblondieee

cmb oatfix