List do Gwiazdora;)

Uroda

Witam Was kochane i kochani w świątecznym liście do Gwiazdora hahahahaha:D

W poprzednim poście podzieliłam się z Wami moją wishlist, czyli listą życzeń i planów zakupowych na najbliższy miesiąc, a dzisiaj nadszedł czas na list do Gwiazdora! W tym roku, jak co roku zresztą, byłam bardzo grzeczna, dlatego spodziewam się wora prezentów pod choinką! Taaa na pewno:D Wszyscy wiemy, że nie prezenty się najistotniejszym aspektem wspólnych świąt. Natomiast zawsze lepiej, aby były one dopasowane do naszych potrzeb. Nie wiem czy macie podobnie jak ja, ale ja zawsze stawiam na funkcjonalność i proszę o coś, czego naprawdę mi potrzeba. Możliwe, że jeśli mamy już wszystko to przyda nam się obraz czy rzeźba, ale nie będę Wam ściemniać i wmawiać, że jestem ekspertem w dziedzinie sztuki i że zawsze potrafię się nią zachwycać.

W tym roku poprosiłam Gwiazdora nr 1 (Rodziców) o dofinansowanie serii zabiegów mezoterapii skóry głowy. Wiecie, że sen z powiek zabiera mi problem łysienia, z którym póki co nie jestem sobie w stanie poradzić. Próbowałam już naprawdę wielu produktów kosmetycznych, wcierek, leków, suplementów i tabletek. Na tę chwilę działania żadnego z wcześniej wymienionych nie zauważam. Wczoraj myjąc wannę i odtykając zatkaną rurę prawie zemdlałam z wrażenia, kiedy odkryłam co zatkało jej odpływ. Opisów Wam oszczędzę.

Wczoraj udałam się na pierwszy zabieg mezoterapii i z pewnością nie było to mile spędzone 20 minut. Dziobanie strzykawką w skórę głowy nie należy do moich ulubionych form relaksu, ale wierzę, że to mi pomoże, więc nie marudzę.

Jeden zabieg to koszt- UWAGA- 350zł, a potrzebnych ich jest min. 4-5, zależnie od efektów. Na całe szczęście gabinety oferują zniżki gdy wykupujemy całą serię lub co któryś zabieg jest ze znacznym rabatem. U mnie trzeci jest tańszy o 50%. O serii zabiegów z pewnością nagram filmik. Na kolejny zabieg wybieram się 27 grudnia i 9 stycznia. W połowie przyszłego miesiąca moje włosy powinny się ogarnąć:)

Lecimy dalej! Gwiazdora nr 2 (Sister) poprosiłam o termoloki/ termowałki, jak zwał tak zwał;) Pomyślałam, że jeśli mezoterapia zadziała i za kilka miesięcy będę miała na co te termoloki założyć to chciałabym raz na jakiś czas móc zafundować sobie duże włosy. Nie jestem jeszcze zdecydowana na konkretny model, ale kilka mam już na oku:

Remington jumbo curls

Babyliss

Gdybyście były szczęśliwymi posiadaczkami któregoś z tych zestawów to dajcie znać czy dobrze się u Was sprawdza. Szukam takich o dużej średnicy, które nie będą dawać małych skrętów, bo owca style sobie podarujemy;)

Gwiazdor nr 3 (Tomek) nie czekał na list, bo wiedział, że go nie dostanie. Sam wyrwał się na zakupy i zdecydował za mnie, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Gwiazdor nr 3 prezentem swoim zrobił mi ogromną przyjemność, jednak czym mnie uraczył to dowiecie się dopiero w poświątecznym filmiku;) Choć z prezentu korzystam dopiero od kilku dni to zapewniam, że jest piękny:)

Gwiazdor nr 4 (Ja) z pewnością kupi i zostawi pod choinką niezliczoną ilość książek, które będę pochłaniać w wolne dni. Gwiazdor postawi oczywiście na Harlana Cobena i Karin Slaughter, czyli mojego ulubieńca oraz nowe, genialne odkrycie.

Koniecznie dajcie znać o co poprosiliście w liście do Gwiazdora i pamiętajcie, że niespodzianki od CMB też będą!;)

Pozdrawiam,

callmeblondieee

W1

Ps. Gwiazdora ze zdjęcia głównego dorwaliśmy w Home&You. Przystojniak z niego prawda?

Ps. 2 Oglądaliście już najnowszy filmik? Jeszcze ciepły;)

https://www.youtube.com/watch?v=co8t8CK7HkY