WIELKA WYPRZEDAŻ SZAFY!

Moda, Uroda

Heeej kochani!

Jednym z moich postanowień noworocznych będzie z pewnością dążenie do minimalizmu w kilku dziedzinach życia. I choć może uznacie to za falstart, to postanowiłam zacząć już wcześniej i zabrać się za to, co doprowadzić do ładu jest mi najłatwiej. Na pierwszy ogień poszła garderoba. Zapraszam na WIELKĄ WYPRZEDAŻ SZAFY!

Taką akcję jak WYPRZEDAŻ SZAFY chciałam zorganizować już dużo wcześniej. Przyznam, że zabawa z manekinem średnio mnie kręciła. Szczególnie, że nie jest on skory do współpracy:D W końcu jednak się zebrałam i zgromadziłam wszystkie ubrania, buty i dodatki, które nadal są w stanie dobrym / bardzo dobrym / idealnym, a ja z różnych względów ich już nie noszę. Znajdziecie tu takie marki jak: Zara, River Island, Mohito, New Look, H&M. Są też dodatki droższych marek tj. Wittchen, Pinko czy Emporio Armani. Na mojej aukcji znajdziecie też kilka kosmetyków. 

wyprzedaż 2

wyprzedaż 1

Dosyć paplania, wszystkich zainteresowanych zapraszam na WYPRZEDAŻ SZAFY -> kliknij TU. Zapłaty za zakupy dokonać można jedynie poprzez PayU.  Nie ma opcji zakończenia aukcji przed czasem, ustawienia aukcji czy sprzedaży poza nią. Podana cena nie podlega negocjacji. Zachęcam do licytowania lub zakupu poprzez „kup teraz” jeśli coś wpadnie Wam w oko i jeśli wyrażacie zgodę na powyższe warunki.

Miłego weekendu!

Pozdrawiam,

Callmeblondieee

call2