Nowości z Bath&Body Works ♥︎♥︎♥︎

Polecam, Uroda

Heeej kochani!

W niedzielę, wymęczeni po jednym z najwspanialszych ślubów, na jakich mieliśmy przyjemność być, doszliśmy do wniosku, że skoro i tak droga powrotna prowadzi przez stolicę to trzeba zrobić z tego użytek. Zatrzymaliśmy się więc w okolicy Złotych Tarasów i po tym jak napełniliśmy brzuszki w Hard Rock, ruszyliśmy na zakupy ♥︎♥︎♥︎ Zakupy były dokładnie takie jakie lubimy najbardziej – trwały mniej niż 30 minut i były owocne hahaha:D Ja byłam zainteresowana zaledwie jednym sklepem, gdyż dobre duszki doniosły, iż nowości z Bath&Body Works są warte zobaczenia!

Zakupy w B&BW 2

Zakupy w B&BW 3

Zakupy w B&BW 4

Zakupy w B&BW 5

Zakupy w B&BW 6

No i niestety ten, kto mi o tym doniósł miał rację hahaha:D Choć może to i dobrze, że ten jeden raz załapałam się na pełną gamę produktów, a nie jedynie ostatki. Jako, że na wszystkie produkty z linii Signature Collection obowiązywała oferta 3 za 2 to wiedziałam, że będzie to idealna okazja, aby wzbogacić kosmetyczki o pachnące produkty na nasz urlop. Byłam w szoku, że mój mężczyzna, któremu nigdy żaden z zaproponowanych przeze mnie zapachów się nie podoba, znalazł coś dla siebie. Jego wybór padł na nowość – WHITEWATER RUSH. To zapach łapiący się do kategorii CSM. Clean Sexy Man. Jestem pewna, że trafi w gust Waszej drugiej połówki, ale co chyba jeszcze ważniejsze – w Wasz również. Zapach szamponu&żelu do kąpieli (2w1) wyczuwalny jest na ciele przed dobre kilka godzin, co dla jednych stanowić będzie ogromną zaletę, aczkolwiek innych może zmęczyć. Nawilżające mleczko do ciała pachnie już bardziej subtelnie. Jeśli chodzi o jego właściwości pielęgnacyjne to możemy spodziewać się efektu długotrwałego nawilżenia i odżywienia skóry. Masło shea, sok z liści aloesu i olejek jojoba robią swoje. 

Zakupy w B&BW 7

Zakupy w B&BW 8

Zakupy w B&BW 9

Dla siebie również postanowiłam wybrać coś z nowości z Bath&Body Works. Mój wybór padł na żel pod prysznic z linii MAUI Mango Surf. Jaaak on pachnie! Połączenie soczystego mango i syropu z guavy z nutami kwiatowymi to strzał w 10. O doznaniach cielesnych nie napiszę póki co nic, gdyż mój żel faktycznie czeka na wyjazd. Jeśli z tym zapachem mają mi się kojarzyć wakacje to jestem za!

Zakupy w B&BW 11

Zakupy w B&BW 10

Kosmetyki pielęgnacyjne za nami to teraz pora na grubsze tematy. W końcu udało mi się dotrzeć do sklepu w momencie, w którym dostępna była pełna oferta dużych świec zapachowych, a przy tym obowiązywała na nie promocja. Czy można nazwać ją korzystną? Umówmy się, że zakup jednej za 89zł, a drugiej za 30zł, co daje dwie duże świece za 119zł to nie jest deal życia. Ale tak dawno ich nie miałam, że musiałam skorzystać z okazji. Szczególnie, że udało nam się (w drodze kompromisu) wybrać jedną, którą możemy palić razem i drugą, której palenia mam zakaz kiedy T jest w domu hahaha:D Jak zapewne się domyślacie ta druga charakteryzuje się zamulająco słodkim zapachem. Vanilla Bean Marshmallow mówi wszystko. Ją palić więc mogę w nocy i modlić się, że do 5 rano zapach nie będzie tak mocno wyczuwalny. Wspólny wybór to Honolulu Sun. Dla mnie to zapach kokosowo – kwiatowy, ale w jaki sposób będzie się rozwijać tego jeszcze nie wiem. Kiedy tylko sprawdzę, na pewno dam znać.

To tyle z moich szalonych warszawskich zakupów. Jeśli macie chrapkę, na któryś z zaprezentowanych tu produktów to polecam pilną wizytę w sklepie Bath&Body Works, póki seria Signature Collection i duże świece zapachowe objęte są promocją. 

Jestem bardzo ciekawa jakie Wy preferujecie zapachy produktów na wakacje.

Jeśli macie swoich ulubieńców, tym razem w korzystnych cenach, to będę bardzo wdzięczna za podzielenie się nimi ze mną ♥︎♥︎♥︎.

Miłego dnia!

Buziaki,

Logo CallMeBlondieee

POST NIE JEST SPONSOROWANY. POKAZANE RZECZY ZOSTAŁY KUPIONE PRZEZE MNIE.