Wyniki rozdania już są!

Polecam

Heeej kochani!

Kiedy 2 tygodnie temu zadałam pytanie konkursowe DLACZEGO OGLĄDASZ FILMIKI URODOWE NA YT i CO DAJE CI ICH OGLĄDANIE? nie spodziewałam się tylu fantastycznych i kreatywnych komentarzy! Dziękuję Wam za tak duży odzew i poświęcenie swojego wolnego czasu na udział w rozdaniu! Nie będę oryginalna jak powiem, że było mi bardzo ciężko wybrać 4 osoby, których odpowiedzi najbardziej mi się spodobały prawda? Bla, bla, bla, zawsze tak mówimy, ale naprawdę cały dzień czytałam komentarze, zapisywałam, później skreślałam, aż w końcu wybrałam czwórkę wspaniałych!

Dosyć pitolenia, przecież czekacie na wyniki rozdania!

Ogłaszam uroczyście, że:

  • Nagroda nr 1: Czarna torebka TkMaxx trafia do:

nagroda 1

 

  • Nagroda nr 2: Paletka do makijażu oczu World Famous Neutrals marki Benefit trafia do:

nagroda 2

  • Nagroda nr 3: Tusz Collistar Mascara Infinito oraz cień w kremie Maybelline Color Tatoo w odcieniu 40-pernament taupe trafiają do:

nagroda 3

nagroda 3 cz 2

  • Nagroda nr 4: Szminka MAC Candy Yum Yum oraz masełko do ust Nivea Vanilla&Macadamia trafiają do:

nagroda 4

 

Dziewczyny, serdecznie Wam gratuluję i czekam na Wasze adresy do wysyłki, abyście jak najszybciej mogły cieszyć się swoimi nagrodami! Kontakt-> callmeblondieee@gmail.com.

Pozdrawiam,

Callmeblondieee

Ps. Komentarz Iwony Nowak został dodany 7 września wieczorem, ale kopiowałam zgłoszenia dzisiaj rano, więc YT oznaczył komentarz jako 6 dni temu-> piszę to na zaś;)