Ps I love fashion by Linda Juhola

Polecam

Witam Was kochane i kochani bardzo serdecznie!

Gdybyście zapytali mnie o to jaki jest mój ulubiony blog to chyba nikt z Was nie byłby zdziwiony, że bez zastanowienia odpowiedziałabym, że mój hahahaha:D Natomiast odrzućmy samouwielbienie na bok. Dzisiaj zapraszam Was do poznania mojego ukochanego zagranicznego bloga – Ps I love fashion (http://mycosmo.fi/news/author/psilovefashion) tworzonego przez Lindę.

PS i love fashion

Linda Juhola to 24 letnia blogerka obecnie przebywająca w Szwecji, choć jej korzenie są w Finlandii. Linda to przemiła dziewczyna, która stawia sobie w życiu cele i konsekwentnie je realizuje. Jeśli postanowi sobie,  że schudnie i wyrzeźbi ciało, to po kilku miesiącach ciężkiej pracy na siłowni widać metamorfozę jej sylwetki. Gdy postanowi, że chce kupić swoją wymarzoną torebkę, której cena jest tak wysoka, że każdy z nas ma problem z jej przeczytaniem, to dąży do celu, oszczędza i po pewnym czasie staje się jej właścicielką.

To młoda kobieta, która wie, czego chce od życia. Zdaje sobie sprawę z tego, że los jest w jej rękach, a sukces czeka tylko na tych, którzy sobie na niego zapracują. Jest młoda, konsekwentna, inteligentna, a o wyczuciu stylu, którym wyróżnia zaraz Wam opowiem.

Linda tak jak ja ceni sobie dobre materiały i niebanalne dodatki, na które jest w stanie dużo wydać. Myślicie pewnie teraz, że jej szafa, jak i moja, pęka w szwach. Obie często pokazujemy się w tym samych ubraniach, bo po prostu nie mamy ich dużo. Stawiamy za to na przeróżne kombinacje i połączenie drogich rzeczy, które traktujemy jako inwestycję, a łączymy ja z tymi z sieciówek czy lumpeksów. Piszę o niej, ale jednocześnie myślę trochę o sobie, bo nie ukrywam, że bardzo się z Lindą utożsamiam. Oprócz podobnego podejścia do życia i dążenia do realizacji wszystkich marzeń, niewątpliwie zauważycie, że mamy bardzo podobne figury i podejrzewam, że niemal identyczny wzrost. Głowę możecie sobie przekleić i stylizacje z Callmeblondieee w roli głównej gotowe hahahaha:D

Ps I love fashion to blog tworzony przez dziewczynę, która kocha modę i umie się nią bawić. To również blog pełen inspiracji do samorozwoju czy zmiany stylu życia. Często możecie również podejrzeć posty o podróżowaniu, potrawach czy ciekawych miejscach.

To zdecydowanie blog inny niż wszystkie. Linda tak jak każda znana i ceniona blogerka utrzymuje się z bloga, ale próżno szukać tu reklam takich jak u innych. Nie znoszę dziesiątek reklam na blogu, które odwracają naszą uwagę od treści. Jak widzę te wszystkie linki, banerki i inne duperele to się zastanawiam gdzie tu jest post, skoro połowę ekranu zajmują sklepy, szkoły językowe, buty, bransoletki, spożywcze akcje, itp.

Linda ma to szczęście, że pisze pod skrzydłami fińskiego wydania magazynu Cosmopolitan i jest ich częścią, czego oczywiście jej zazdroszczę!

Ależ się rozpisałam! Mam nadzieję, że ten post zachęci Was do odwiedzenia bloga mojej ulubienicy, której z pewnością warto dać szansę! Dajcie na dole znać czy ją znacie!

Pozdrawiam,

callmeblondieee

W1

Ps. Jutro rano wyjeżdżam, więc widzimy się na blogu za kilka dni. A w sobotnie popołudnie zapraszam na rewelacyjną niespodziankę na kanale na yt!

Ps. 2 Byłam dzisiaj na komisariacie na Dw. Centralnym i jestem w szoku, bo znaleźli gościa, który zwinął mi portfel!!! Odzyskałam wiarę w ludzi!!!!

Ps. 3 Mój blog skończył dzisiaj 3 miesiące!

Liczba unikalnych użytkowników-> 76 631

 Liczba odwiedzin-> 344 222

Liczba wyświetleń-> 805 931 

Huraaa!