Usta w odcieniu NUDE → ulubieńcy od YSL & Maybelline ♥︎

Marki, MAYBELLINE, Uroda, YVES SAINT LAURENT

Heeej kochane!

W oczach każdej z nas, perfekcyjne usta w odcieniu nude, postrzegane mogą być przez pryzmat różnych filtrów. Różny bowiem może być kolor naszych warg. Posługując się stworzonym przez Bobbi Brown sloganem „your lips but better”, pożądany odcień nude powinien być zbliżonym do tego naturalnego. Nie ukrywam, że usta w takim właśnie wydaniu zawładnęły moim makijażem, a poszukiwanie wpisujących się w powyższe kryteria pomadek, celem samym w sobie. I tak, począwszy od pierwszych miesięcy bieżącego roku, na swych ustach namiętnie gościłam kredki wypatrzone w sklepie Primark (Velvet Matte Lipstick Crayon), do których z biegiem miesięcy dołączyła także matowa pomadka do ust w płynie z asortymentu marki Inglot. Z okazji urodzin, swoją kolekcją postanowiłam wzbogacić o dwie nowe ślicznotki → YSL Pure Colour Satiny Radiance oraz Maybelline Color Senational The Creamy Mattes ♥︎.

Pomadki w odcieniu nude - YSL & Maybelline 2

Pomadki w odcieniu nude - YSL & Maybelline 3

Pomadki w odcieniu nude - YSL & Maybelline 4

Pomadki w odcieniu nude - YSL & Maybelline 5

Pomadki w odcieniu nude - YSL & Maybelline 6

Pomadki w odcieniu nude - YSL & Maybelline 7

Pomadki w odcieniu nude - YSL & Maybelline 8

Pomadki w odcieniu nude - YSL & Maybelline 9

Pomadki w odcieniu nude - YSL & Maybelline 10

Pomadki w odcieniu nude - YSL & Maybelline 11

Pierwsza z nich → pomadka YSL Pure Colour Satiny Radiance w odcieniu 10 Beige Tribute, jest jedną z tych pożądanych przez każdą szanującą się pomadkoholiczkę. Jej kolor, choć wydawać by się mogło, że do bólu przewidywalny i nietrudny w imitacji, jest jedynym w swoim rodzaju. Doskonale dopełnia bowiem każdy typ urody, bez względu na naturalny odcień cery. Nie jest zbyt jasny  czy też zbyt beżowy, nie dominują w nim także ciepłe bądź chłodne tony. Pomadka w swym odcieniu jest naprawdę uniwersalna, a jej kremowa formuła niezwykle łaskawa. Niestraszne jej przesuszone wargi, a co więcej, nawet tym potrzebującym dawki ukojenia, zapewni niezbędną regenerację. Spodziewać się można również ust pokrytych dawką niezobowiązującego koloru, z nienachalną dozą połysku utrzymującego się do 2-3 godzin (co akurat uznaję za wynik mocno przeciętny). Choć w przypadku pomadki to jej formuła powinna być kluczową zachętą do dokonania zakupu, nie sposób nie zwrócić uwagi na wyżłobione w niej logo oraz piękne, lustrzane opakowanie. Proste, klasyczne, ale jakże luksusowe, podobnie jak cena → 159zł. Pięciokrotnie zaś niższą kwotę (29zł) zapłacić musimy za drugą z ulubionych pomadek, którą od kilkunastu dni mam przyjemność stosować → jest nią Maybelline Color Sensational z linii The Creamy Mattes. Z wyborem odpowiedniego odcienia nie miałam najmniejszego problemu, gdyż 930 Nude Embrace wydał się być tym idealnym. Tożsama była moja pierwsza myśl, która padła bezpośrednio po aplikacji pomadki. Piękny beż z domieszką brązu, utrzymany w satynowym, wcale nie matowym, wykończeniu to połączenie, któremu trudno jest mi się oprzeć. Owy odcień wyśmienicie wpisuje się w makijażowe trendy, a co ważniejsze sprawia, że doskonale się z nim na ustach czuję. Nie mogę nie zwrócić uwagi także na fantastyczną formułę kosmetyku, która absolutnie nie przesusza ust, a sprawia, że kolor trwa na nich przez długie godziny. Nie jest to pomadka o przedłużonej trwałości czy też zastygającej formule, jednak mimo to trudno mieć zastrzeżenia. One pojawić się mogą jedynie w oparciu o dość tandetne opakowanie, jednak czy jest ono istotne? Nie na tyle, aby w ogóle zawracać sobie tą kwestią głowę, a Wam zabierać czas na zgłębianie moich rozważań. Jedno jest natomiast pewne → pomadki od Maybelline jedynie umocniły się na pozycji niekwestionowanego faworyta w moim osobistym rankingu drogeryjnych produktów do ust.

W mojej ocenie, obie z zaprezentowanych pomadek są warte grzechu, a to czy zdecydujecie się na zakup którejś z nich, jak zawsze, pozostawiam Waszej decyzji. 

Która z nich bardziej przypadła Wam do gustu?

Cudownego dnia!

♥︎

POST NIE JEST SPONSOROWANY.

PRODUKTY ZOSTAŁY KUPIONE PRZEZE MNIE.

 

There are no comments, add yours