Summer Bliss Collection → letnia propozycja LANCÔME x LISA ELDRIDGE ♥︎

L′OREAL, LANCOME, Marki, Uroda

Heeej kochane!

Każda marka, nawet ta z wieloletnim doświadczeniem, postrzegana jako prestiżowa i ciesząca się zaufaniem klientów, potrzebuje czasem napływu świeżości. Świeżości pod względem oferty produktowej, sposobu prowadzenia kampanii reklamowych i dotarcia do konsumentów, ale także świeżego spojrzenia na markę. Najłatwiejszym środkiem do osiągnięcia tego celu jest zmiana jej Dyrektora Kreatywnego. Tak też postąpiła marka Lancôme, będąca częścią międzynarodowego koncernu L′oréal. Kiedy świat obiegła informacja o obsadzeniu w tej roli Lisy Eldridge (wybitnej makijażystki z niemal dwudziestoletnim stażem), wielu postrzegało ją jako doskonały krok ze strony Lancôme. A letnia propozycja marki → Summer Bliss Makeup Collection jest jego odzwierciedleniem. 

LANCOME Summer Bliss Makeup Collection for Summer 2016 2

Inspiracją do stworzenia Summer Bliss Makeup Collection były tajemnicze i pociągające zakątki amazońskiej dżungli. Kolekcja obfituje w piękne, żywe odcienie, które doskonale komponują się z muśniętą słońcem skórą. Nie mogło w niej zatem zabraknąć nasyconych kolorem kredek do oczu z serii Hypnôse Stylo (16 Passion Passiflore, 17 Kaki Voyageur, 18 Pépite Amazone), nawilżających pomadek z linii Shine Lover (122 Éte Coquelicot, 146 Fraicheur Abricot, 214 Douceur Vanillée) oraz lakierów do paznokci Vernis in Love (502 Douceur Vanillee, 512 Oragneade Glacée, 522 Pétales Bougainvilliers). Podobnie jak nowości z linii Grandiose → tuszu do rzęs Grandiôse Extréme czy linera Grandiôse Liner. Owszem są to produkty godne uwagi, jednak dla mnie łakomym kąskiem i tym samym gwiazdą kolekcji jest Belle de Teint Powder Glow Trio. To rozświetlające & brązujące trio, ma w harmonijny sposób nadawać skórze, tak pożądanego latem, blasku. Dostępne w dwóch odcieniach, odpowiadających delikatniejszemu (11 Belle de vanille) i bardziej nasyconemu (12 Belle de Bronze) efektowi słonecznego pocałunku. Gama produktów nadająca skórze blasku została jednak wzbogacona o totalnie innowacyjny produkt, którym jest Belle de Teint Liquid Glow Trio. Odświeżający jak tonik, nawilżający niczym olejek, podkreślający opaleniznę w sposób godny pudru brązującego. Przyznajcie, że to niesamowicie ciekawe połączenie! Swym kolorem wpisujące się w trzy poziomy intensywności plażowego look’u (01 Glow Vanille, 02 Glow Orchidée, 03 Glow Bronze). 

Lato oczami Lancôme?

Upalne, choć momentami deszczowe i nieprzewidywane niczym amazońska dżungla. Z pewnością jednak nasyconych barw i muśniętej słońcem skóry w jego ramach nie zabraknie. 

A czy proponowane przez markę letnie trendy i kolekcja Summer Bliss przypadła Wam do gustu? 

Cudownego dnia!

♥︎

POST NIE JEST SPONSOROWANY.