Oliwkowa maska oczyszczająco-ściągająca ZIAJA Liście Zielonej Oliwki

Polecam, Uroda

Heeej kochani!

Dzisiaj przychodzę z kolejnym absolutnym hiciorem marki Ziaja z linii Liście Zielonej Oliwki. Na początku miesiąca rozpływałam się nad działaniem maseczki regenerującej -> recenzja TU. Maseczka ta spełniła wszystkie moje oczekiwania, a że <jak wiecie> apetyt rośnie w miarę jedzenia to oczywiście skusiłam się na kolejną nowość z tej serii. Jest nią oliwkowa maska kaolinowa z cynkiem oczyszczająco-ściągająca . Jej przydługą nazwę skróciłam do sformułowania oliwkowa maska oczyszczająco-ściągająca i owym będę się dzisiaj posługiwać.

ziaja liście zielonej oliwki

Oliwkowa maska oczyszczająco-ściągająca polecana jest osobom z cerą tłustą i mieszaną. To właśnie przy tych typach cery codziennością są rozszerzone i zapchane pory czy wzmożone przetłuszczanie się skóry. Maska w swoim składzie oprócz ekstraktu z liści zielonej oliwki o działaniu odświeżającym i łagodzącym zawiera dobroczynną dla cer problematycznych białą glinkę i tlenek cynku. Dzięki nim cera staje oczyszczona, a pory zwężone. Ponadto zauważyć można delikatne działanie kojące, dzięki czemu śmiało mogę stwierdzić, iż tak naprawdę to produkt doskonały do pielęgnacji wszystkich typów cery. Przy tej suchej czy wrażliwej polecałabym po prostu nakładanie maski jedynie na strefę T. Czyli tam gdzie najczęściej wyżej wymienione problemy mogą się pojawiać. Maseczka działa delikatnie, ale naprawdę widać jej pozytywny wpływ na skórę przy regularnym stosowaniu. Nakładam ją raz w tygodniu na oczyszczoną skórę twarzy i po 10, max 15 minutach zmywam. Nie jest dobrym pomysłem, aby sugerowany przez producenta czas zabiegu przedłużać, gdyż maseczka wysycha i w ten sposób może niepotrzebnie obsuszać cerę. W międzyczasie <dla większego komfortu> polecam spryskanie buzi wodą. Cena tak jak w przypadku maseczki regenerującej waha się w zależności od miejsca zakupu – od 1.30zł – 1.50zł. Ja dorwałam je w cenie promocyjnej w Superpharm za 0.89zł za sztukę, więc jak się domyślacie -> zapas zrobiłam konkretny hahaha;D

Moja ocena:

5 / 5

Jeśli szukacie tanich, ale naprawdę godnych polecenia maseczek to z pewnością oliwkowa maska oczyszczająco-ściągająca czy wersja regenerująca to coś dla Was. Jeszcze raz serdecznie polecam! Ze swojej strony obiecuję, że w najbliższym czasie sprawię sobie inne nowości  z serii Ziaja Liście Zielonej Oliwki i będę je recenzować na bieżąco!

Pozdrawiam,

Callmeblondieee

call2

POST NIE JEST SPONSOROWANY, A MASECZKA KUPIONA PRZEZE MNIE.