Dove split ends rescue sposobem na redukcję rozdwojonych końcówek?

Uroda

Witam Was kochane i kochani bardzo serdecznie w nowym poście!

Dawno nie było u mnie recenzji kosmetycznej prawda? Dlatego też dzisiaj zapraszam Was do poznania odpowiedzi na pytanie czy nowość od Dove- split ends rescue treatment, sprawi, że rozdwojone końcówki naszych włosów zostaną zredukowane?

Z pewnością wiecie jakie jest moje podejście do zniszczonych i rozdwojonych końcówek włosów. Nic nie działa na nie lepiej niż nożyczki i sprawna ręka fryzjera. Zawsze mnie to dziwi w jakim celu niektóre dziewczyny latami zapuszczają włosy, które wyglądają jak wyświechtana szczota od mopa? Lepszą opcją są włosy krótsze, ale zdrowe, lśniące i bez rozdwojonych końcówek.Natomiast nie oszukujmy się- codzienna stylizacja włosów, a także farbowanie niszczy włosy. Czy zatem można mieć ciasteczko i zjeść ciasteczko? No okazuje się, że trochę można, a trochę nie hahahaha:D

Dove split ends rescue, to najmłodsze dziecko marki. O tym jak cała seria się sprawuje niestety Wam nie napiszę, ponieważ obecnie stosuję kilka produktów, które mają pomóc mi w walce z ogromną ilością włosów jaka codziennie opuszcza moją głowę. Z racji tego nie używam już żadnych produktów do stylizacji, tj. pianka czy lakier. Ograniczyłam również stylizację włosów do niezbędnego minimum. Przez cały czas zapuszczam jednak włosy, więc chcę, aby były one gładkie i zdrowe i w tym pomaga mi właśnie serum Dove.

Jakie są obietnice producenta? Dove split ends rescue treatment zawiera aktywne serum spajające włosy, które ma pozostawiać włosy miękkie i nawilżone. Formuła produktu ma zredukować 80% rozdwojonych końcówek włosów już po 3 użyciu. I w tym miejscu pojawia się * -> używana stale w porównaniu  do szamponu bez środków kondycjonujących.

Jak wygląda rzeczywistość? Kochani, nie liczmy na to, że po 3 użyciach włosy z rozdwojonymi końcówkami będą scalone, bo takie rzeczy to tylko w Erze;) (czy jakoś takoś) Serum zawiera sylikony, które wygładzają włosy, ale także zabezpieczają je przed urazami mechanicznymi tj. tarcie włosów o ubrania. Nie stosuję żadnych innych produktów z sylikonami, więc jeden taki kosmetyk stosowany od połowy długości włosów aż po same końce, nie zrobi im krzywdy, a wręcz zrobi im dobrze;)Włosy po użyciu serum są gładkie i nie dręczą nas już dzięki niemu małe odstające włoski, za co jestem mu szczególnie wdzięczna w te dni, kiedy nie suszę włosów na szczotce.

Jak ma się ten produkt do innych, które wcześniej stosowałam? Przez cały poprzedni i niemal obecny rok używałam serum z apteczki babuni marki Joanna, które było moim absolutnym KWC. Natomiast po tym jak zamknęli Drogerię Jasmin, w której je kupowałam, nie chciałam tracić czasu i śmigać po całym mieście w poszukiwaniu jednego produktu. Zdecydowałam się na Dove split ends serum i jestem z niego bardzo zadowolona:)

D4

D5

D2

PLUSY:

  • Produkt jest bardzo wydajny- przez niecałe 2 miesiące stosowania zużyłam 1/4 opakowania.
  • Nie jest drogi- 125ml produktu za ok 17zł.
  • Przyjemnie pachnie, ale tu z pewnością nie jestem obiektywna, bo zapachy Dove uwielbiam!!!
  • Opakowanie wyposażone jest w pompkę, która dozuje dokładnie taką ilość produktu jaką potrzebujemy.
  • Nie przetłuszcza i obciąża włosów, a dobrze je wygładza.

MINUSY:

  • Nie robi tego, co obiecuje producent, ale która z nas wierzy, że istnieje produkt, który zredukuje rozdwojone końcówki?

PODSUMOWANIE:

  •  CMB poleca;) Szczególnie do włosów potrzebujących wygładzenia i ochrony przed ciepłem, a także wtedy gdy zapuszczamy włosy:)

Miłego kończącego się już weekendu, miłego tygodnia i niech moc będzie z Wami!

Pozdrawiam,

callmeblondieee

FP2

Ps. Tych z Was, którzy nie widzieli jeszcze ostatnich filmików, zapraszam na nie bardzo serdecznie;)

PROJEKT DENKO, czyli co kryje się w czerwonym plecaczku:http://www.youtube.com/watch?v=hgGmvgrxwD0

AKTUALNA PIELĘGNACJA MOJEJ CERY: http://www.youtube.com/watch?v=GgbcS9u9azY

Mój FAN PAGE: https://pl-pl.facebook.com/callmeblondieee

 

There are no comments, add yours