CHANGE ➤ Enrich Not Exploit. It's in our hands! ♥︎♥︎♥︎

THE BODY SHOP, Uroda

Heeej kochane!

Od początku 2016 roku minęło zaledwie kilka tygodni, a zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych zdążyły już odbiec od nurtu tematyki prozdrowotnej czy prorozwojowej. W pierwszych dniach stycznia, z publikacji wywnioskować można było, że rok przepełniony będzie dbałością o umysł i ciało. Z tych ostatnich natomiast, że może się on okazać kolejnym, w którym pozytywne zmiany w naszym życiu nie nastąpią. Owszem, można swoją uwagę skupiać na czynnikach od nas niezależnych i brak zmian argumentować właśnie ich obecnością. Ja jednak jestem ogromną zwolenniczką brania życia w swoje ręce. A więc pracy nad tymi jego aspektami, w których jesteśmy w stanie wprowadzić pozytywne zmiany. Bowiem zgodnie z filozofią marki The Body Shop pozytywna zmiana leży w naszych rękach ➤ It’s in our hands. 

Motto It’s in our hands przywołuje misję The Body Shop związaną z działalnością mająca na celu wpływ na dobre zmiany w życiu ludzi na całym świecie. It’s in our hands to mająca miejsce gra słów, bowiem produktem, który zyskał nową szatę graficzną jest właśnie kultowy krem do rąk Hemp Hand Protector. Opakowanie z limitowanej edycji CHANGE zostało zaprojektowane przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych twórców street artu ➤ EINE. Owa typografia ukazuje silny przekaz dotyczący zmiany. Zmiany, a raczej szeregu zmian, które dokonywać się będą w The Body Shop. Nowe opakowania produktów, ulepszone formuły, wprowadzenie nowych serii, promowanie ich w nowych sklepach. Wszystko zgodnie z filozofią Enrich Not Exploit. It’s in our hands. Także zgodnie z wyznawanymi wartościami tj. dbałość o ludzi, zwierzęta i środowisko naturalne. Każda sprzedana tubka kremu Hemp Hand Protector (49zł/100ml) w limitowanej edycji HEMP to 1.5£ dla Fundacji The Body Shop, działającej z ramienia The Body Shop International. Co więcej dokonując zakupu możemy mieć realny wpływ na to, na jaki cel wspomniana kwota zostanie przekazana. Zyskujemy więc nie tylko doskonały krem do rąk, bazujący na oleju z konopii wykazującym właściwości regeneracyjne, ale i dobry uczynek, który przyczyni się do zmiany na lepsze. 

Niech pozytywne zmiany będą nam towarzyszyć przez cały 2016 rok ♥︎♥︎♥︎.

Moje TOP 10 postanowień noworocznych mogłyście poznać już TU. Jestem niesamowicie zadowolona, że nadal próbuje się z nimi zmierzyć i uparcie dążę do ich realizacji. Szczególnie ważnym krokiem było dla mnie poddanie się szeregowi badań i próba wytłumaczenia tego, co tak naprawdę dzieje się z moim organizmem. Wiele kwestii nadal pozostaje niewyjaśnionych, ale wierzę, że z biegiem czasu będzie ich mniej i mniej. To jest największa zmiana na +, o którą będę walczyć w tym roku.

A Ty jakich pozytywnych zmian chciałabyś dokonać w 2016 roku? 

REGULAMIN ROZDANIA:

1. Konkurs przeznaczony jest dla czytelników bloga www.callmeblondieee.pl.

2. Aby wziąć udział w rozdaniu, w komentarzu zostaw odpowiedź na pytanie:

W nawiązaniu do motto It’s in our hands napisz jakich pozytywnych zmian chciałabyś dokonać w 2016 roku? 

W komentarzu oprócz swojej odpowiedzi na zadane pytanie, zostaw także informację, który zestaw nagród (1 lub 2 lub 3) chciałabyś otrzymać.

3. Polub ten wpis, a także oficjalne konto The Body Shop Polska na FB (TU).

4. Na Wasze komentarze czekam do czwartku (18 lutego 2016r.) włącznie.

5. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu do niedzieli (21 lutego 2016r.).

6. Nagrodę stanowią 3 zestawy produktów z linii Hemp:

Zestaw nr 1:

➤ Krem do rąk Hemp Hand Protector w limitowanej edycji CHANGE & Mydło Hemp Soap.

Hemp Hand Protector & Hemp Soap

Zestaw nr 2:

➤ Krem do rąk Hemp Hand Protector w standardowej szacie graficznej & Balsam Hemp Rescue Balm. 

Hemp Hand Protector & Hemp Rescue Balm

Zestaw nr 3:

➤ Krem do rąk Hemp Hand Protector w limitowanej edycji CHANGE & Balsam do ust Hemp Lip Conditioner.

Hemp Hand Protector & Hemp Lip Conditioner

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w rozdaniu i trzymam kciuki!

Udanego dnia!

Buziaki,

Logo CallMeBlondieee

POST ZOSTAŁ ZREALIZOWANY WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ THE BODY SHOP POLSKA

I JEST PRZEZ NIĄ SPONSOROWANY.

 

There are no comments, add yours