Bath&Body Works- nowa pojemność, nowa cena

Uroda

Witam Was kochani bardzo serdecznie!

Ostatnie dni spędziłam w Warszawie i niestety nie miałam czasu na blogowanie, ale już do Was wracam. Mam nadzieję, że choć trochę się za mną stęskniliście:) Dzisiaj podzielę się z Wami informacją ważną szczególnie dla tych, którzy planują zakupy w sklepie Bath&Body Works.

W jednym z poprzednich filmików-  O ULUBIEŃCACH 2013 ROKU, mówiłam Wam o moich ulubionych produktach z Bath&Body Works, którymi bez wątpienia są mleczka do ciała i żele pod prysznic tej marki (z serii SIGNATURE). Szczególnie upodobałam sobie zapach SEA ISLAND COTTON, czyli zapach świeżej bawełny. O ile do działania tych produktów nie mogę się przyczepić, bo to dla mnie idealne połączenie pielęgnacji i niesamowitego zapachu, o tyle ich rosnąca cena z pewnością nie jest powodem do zadowolenia.

Jakiś czas temu dostałam w prezencie od mojej siter owy żel pod prysznic. Oczywiście bardzo się ucieszyłam, ale pojawiło się „ale”. I niestety „ale” wystąpiło w liczbie mnogiej.

Pierwszy rzut oka na nowy żel i widzę, że coś się nie zgadza- zmieniło się opakowanie. Początkowo stwierdziłam, że stare było ciekawsze, ale w sumie powiew świeżości czasem się przydaje. Nowe opakowanie ma większą pojemność- 295ml w porównaniu do 236ml, do których byliśmy przyzwyczajeni. 

Drugie „ale”, które ukazało się moim oczom to naklejka, na której widniała cena- 49zł!!! I to „ale” już zdecydowanie mi się nie podoba. Teoretycznie wszystko się zgadza, bo skoro pojemność większa to i cena musi być wyższa prawda? Szczególnie, że cena w przeliczeniu za 100ml jest podobna. Ja, jako zapalony użytkownik produktów z serii SIGNATURE zdecydowanie wolałabym kupować nieco mniejsze opakowania, ale za 39, nie 49zł. Poprzednia cena i tak była wysoka, dlatego też sklep odwiedzałam w okresie przecen i promocji, bo niemal 40zł za żel pod prysznic to przegięcie.

BBW2

BBW5

BBW6

BBW7

Jestem ciekawa czy podobają się Wam nowe opakowania produktów z serii SIGNATURE i czy miałyście już okazję odwiedzić sklep po ich wprowadzeniu i podwyższeniu ceny?

Pozdrawiam,

callmeblondieee

S28

Ps. Jeśli tylko w Bath&Body Works są obecnie jakieś promocje to koniecznie ruszajcie na zakupy!!!