♥︎ Dwufazowy płyn do demakijażu oczu Vichy Purete Thermale ♥︎

Uroda, VICHY

Heeej kochane!

Na pewno każda z Was ma wrażenie, że stojąc w kolejce po pozytywną w odbiorze cechę wyglądu bądź charakteru, zapała się na promocję 2 za 1, gdzie ta druga cecha była tą o zabarwieniu negatywnym. Ja promienną cerę, otrzymałam w komplecie z problematyczną okolicą oczu. Okolicą wiecznie opuchniętą, zasinioną, suchą i wrażliwą. Takie połączenie sprawiało, że była ona upiorna w pielęgnacji. Była, bo o niedogodnościach zapomniałam, kiedy sięgnęłam po płyn micelarny aptecznej marki Bioderma. Bioderma Sensibio H20, choć niesamowicie delikatna i efektywna to jednak nie została stworzona do radzenia sobie z produktami charakteryzującymi się szaloną trwałością. Do zadań specjalnych od zawsze polecane były płyny na bazie olejku, który rozpuszcza makijaż w tempie ekspresowym. Problem w tym, że każdy z testowanych, niezależnie od swojej ceny, zalepiał moje oczy obślizgłą warstwą olejku, a w gratisie podrażniał oczy i przesuszał skórę wokół nich. Niedawno zrobiłam jednak kolejne podejście i zdecydowałam się na zakup dwufazowego płynu do demakijażu oczu Vichy Purete Thermale

Vichy Purete Thermale Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 3

Dwufazowy płyn Vichy Purete Thermale to pierwszy, w ramach gamy dermokosmetyków, preparat przeznaczony do demakijażu wodoodpornego makijażu, który stworzony został z myślą o posiadaczkach ekstremalnie wrażliwych oczu. Jego zadaniem jest szybkie i efektywne usunięcie makijażu bez konieczności pocierania oczu. Ponadto ma chronić i wzmacniać rzęsy, a także przeciwdziałać ich wypadaniu. Wydaje się Wam, że taki produkt to ideał wykreowany tylko na potrzeby reklamy? Moje oczy są w tej kwestii zgodne ➤ to bez dwóch zdań najlepszy dwufazowy płyn do demakijażu oczu z jakim miały styczność!

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu Vichy Purete Thermale to odpowiedź na wszystkie potrzeby mojej skóry w tej okolicy. Doskonale radzi sobie z usuwaniem kosmetyków o przedłużonej trwałości. O dziwo, mimo swej dwufazowej formuły, nie zostawia na powiekach tłustej warstwy, a oczom nie funduje mglistego postrzegania świata przez kilka minut. Daleka byłabym od twierdzenia, iż wykazuje działanie wzmacniające rzęsy. Natomiast biorąc pod uwagę, że demakijaż oczu odbywa się bez pocierania tej jakże wrażliwej okolicy, a więc i rzęs, na pewno nie przyczynia się do wzmożonego ich wypadania. A to, jak pokazuje moje doświadczenie, już naprawdę dużo. Naprawdę nie jestem w stanie wymienić nawet jednego negatywnego aspektu stosowania tego produktu, gdyż zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Piorunująca jest niestety także jego cena (ok 35zł/150ml), która w połączeniu z niezbyt powalającą wydajnością może, przy codziennym stosowaniu, mocno doskwierać. W mojej ocenie posłuży na okres nie dłuższy niż 4/5 tygodni.

Jeśli jesteście zadowolone z obecnie stosowanego produktu do demakijażu, a Wasze oczy nie należą do tych ekstremalnie wrażliwych i macie zdecydowanie lepszy sposób na spożytkowanie tych 30 kilku zł to eksperymentów na tym polu bym nie polecała. Natomiast jeśli okolica oczu jest u Was tak problematyczna jak moja, przy tym sięgacie po produkty do makijażu o przedłużonej trwałości i macie problem z ich usunięciem to jestem pewna, że dwufazowy płyn do demakijażu oczu Vichy Purete Thermale stanie się Waszym ogromnym ulubieńcem ♥︎♥︎♥︎.

Dla mnie to najlepszy produkt w swojej kategorii i mimo zbójeckiej ceny nie poprzestanę na jego jednym opakowaniu.

A Wy miałyście już przyjemność włączyć go do wieczornej pielęgnacji swojej cery czy po produkt tego typu nie musicie sięgać?

Przyjemnego wieczoru!

Buziaki,

call2

POST NIE JEST SPONSOROWANY.

PRODUKT ZOSTAŁ KUPIONY PRZEZE MNIE.

 

There are no comments, add yours