♥︎♥︎♥︎ Urodzinowe zakupy: Guerlain & Lancome ♥︎♥︎♥︎

Uroda

Heeej kochani!

Dla nikogo nie będzie zdziwieniem jeśli napiszę, że sierpień, z bardzo prostego powodu, jest moim ulubionym miesiącem ze wszystkich 12. W tym roku ze zbliżającego się sierpnia cieszę się jeszcze bardziej niż zazwyczaj, gdyż swoje urodziny, i to wyczekiwane 25, będę obchodzić podczas urlopu ♥︎♥︎♥︎. Jako, że nie będę mogła dotrzymać urodzinowej tradycji, czyli w tym dniu sprawić sobie rzeczy, które od dawna miałam na oku, postanowiłam zrobić wyjątek i na zakupy udać się nieco wcześniej. Korzystając z bonów zniżkowych do Perfumerii Douglas, każdy z przedstawionych produktów, kupiłam w cenie o 40zł niższej od tej umieszczonej na kartoniku. Tym oto sposobem, ponownie będę miała przyjemność i sposobność sięgania po moje ukochane produkty z Guerlain i Lancome.

Zakupy urodzinowe 2 - Meteoryty Guerlain 1

Zakupy urodzinowe 3 - Meteoryty Guerlain 2

Zakupy urodzinowe 4 - Meteoryty Guerlain 3

Zakupy urodzinowe 5 - Meteoryty Guerlain 4

Zakup odświeżonej wersji Meteorytów marki Guerlain był dla mnie tylko kwestią czasu. Tak jak wiecie, poprzednia wersja, od ponad półtora roku, jest moim największym makijażowym ulubieńcem, po którego sięgam każdego dnia. Nowa wersja, nowe opakowanie, mniejsza pojemność, wyższa cena. Dwa ostatnie punkty cieszyć nie mogą. To, że zdecydowałam się na kolejne opakowanie może świadczyć tylko o tym, że nie wyobrażam sobie bez Meteorytów mojego codziennego makijażu. Odpowiednikiem poprzedniej wersji w odcieniu 01 Teint Rose jest 2 Clair. Nie poczyniłam zmiany odcienia, gdyż ten najjaśniejszy jest wprost dla mnie stworzony. Póki co, jestem na etapie zabawy z okruszkami 01, kiedy opakowanie będzie puste, przejdę do testowania nowego. Wtedy możecie być pewni, że pojawi się recenzja porównawcza i obym nie musiała się zdenerwować hahaha:D Cena Meteorytów w Perfumerii Douglas to 239zł / 25g, ja zapłaciłam o 40zł mniej.

Zakupy urodzinowe 6 - Lancome L'absolu Rouge 1

Zakupy urodzinowe 7 - Lancome L'absolu Rouge 2

Zakupy urodzinowe 8 - Lancome L'absolu Rouge 3

Zakupy urodzinowe 9 - Lancome L'absolu Rouge 4

Wybór drugiego produktu był dla mnie równie oczywisty jak w przypadku tego pierwszego. Nie miałam cienia wątpliwości, że w moim zbiorze najbardziej brakuje najwspanialszej czerwonej pomadki, jaką znam. Lancome L’absolu Rouge w odcieniu 134 Idole. Z poprzedniej sztuki korzystałam przez ponad 4 lata i była ona moim znakiem rozpoznawczym. Niesamowite jest to, że przez cały okres używania nie zmieniła ona swoich właściwości. Pozostał również ten piękny zapach wyczuwalny nawet przy ostatnich próbach jej nałożenia. Fakt, że cena pomadki oscylująca wokół 125zł / 4.2ml nie jest niska. Kiedy mam jednak świadomość, że przez kolejne kilka lat będzie mi fantastycznie służyć to nie mam wątpliwości, że decyzja o jej zakupie była słuszna. Szczególnie, że z bonem, którym dysponowałam, kosztowała mnie nie 129, a 89zł. 

Do zakupów otrzymałam kilka próbek kosmetyków, które w najbliższym czasie chcę przetestować. Są to próbki kremów z Clarins, Chanel, Lancome i La Prairie oraz krem tonujący marki La Mer. Wszystkie maluszki doskonale spiszą się jako uzupełnienie mojej urlopowej kosmetyczki. 

Podsumowując ➤ uwielbiam obchodzić swoje urodziny, a w razie gdybym nie zasłużyła na podarunki od bliskich, to mam już te kupione przez siebie, więc smutno mi nie będzie hahaha:D 

Jestem bardzo ciekawa czy te z Was, które w tym roku nie obchodziły jeszcze swoich urodzin, mają już coś dla siebie na oku?

Jakiś wymarzony kosmetyk czy może cała ich lista?

Jestem bardzo ciekawa Waszych typów!

Miłego dnia!

Buziaki,

call2

POST NIE JEST SPONSOROWANY. KOSMETYKI ZOSTAŁY KUPIONE PRZEZE MNIE.