Wygraj weekend ze mną w ★★★ Sound Garden Hotel ★★★

Podróże

Sukces to wypadkowa wielu czynników. Najbardziej wartościowym z nich są zaś ludzie. Bez względu na rodzaj branży i typ prowadzonej działalności, ta stara jak świat zasada, znajduje uzasadnienie także we współczesnej gospodarce. Kiedy więc młoda, niezwykle ambitna, wytrwale dążąca do realizacji zawodowych celów, odpowiednio motywowana i zarządzana kadra, sama w sobie stanowi silną markę, efekt finalny musi być zbieżny z oczekiwanym. Gdy sercem marki są odpowiedni ludzie, a bazą doskonała lokalizacja, niesamowicie nowoczesne, intuicyjne wręcz wnętrza, odpowiedzialne, bowiem ukierunkowane na dbałość o środowisko poczynania to nie trudno o pewność, że mamy do czynienia z jedynym tego typu, inteligentnym punktem na hotelarskiej mapie Warszawy.

#SoundGardenHotel_105

#SoundGardenHotel_101

#SoundGardenHotel_102

#SoundGardenHotel_103

#SoundGardenHotel_104

#SoundGardenHotel_106

#SoundGardenHotel_107

#SoundGardenHotel_108

#SoundGardenHotel_100

Niesamowita bryła Sound Garden Hotel, kontrastująca z wnętrzem utrzymanym w minimalistycznym klimacie, wywarła na mnie wrażenie, kiedy po raz pierwszy przekroczyłam jego próg. Sound Garden Hotel to, bez wątpienia, obiekt XXI wieku. Trudno natrafić tu na oklepane rozwiązania rodem z minionej epoki. Naszpikowany natomiast jest usługami, które dla każdego gościa stanowią wartość dodaną. Pierwszy w Warszawie samodzielny check-in, którego w kilkadziesiąt sekund możesz dokonać w elektronicznym kiosku usytuowanym w hotelowym lobby. Automatyczny check-out, którym nie musisz zawracać sobie głowy. Teoretycznie to tylko kilkanaście zaoszczędzonych minut w skali doby. Praktycznie to dodatkowy kwadrans, który możesz poświęcić na dłuższe delektowanie się pyszną ofertą śniadaniowego bufetu bądź przeznaczyć go na masaż, rozsiadając się w fotelu usytuowanym na piętrze stworzonym ku uciesze kobiet. #LadiesFloor to piętro dedykowane kobietom, zatem pełne udogodnień, które doceni każda z nas. Korzystając z zaproszenia na #SoundBlogEvent, w którym miałam przyjemność uczestniczyć, mogłam nie tylko poznać fantastyczne dziewczyny ze swojej branży, ale także zgłębić wszystkie zakamarki tego miejsca. Nieschodzący z twarzy uśmiech, udokumentowany na poniższych zdjęciach <autorstwa p. Tatiany Pałuckiej>, jest dowodem na to, iż Sound Garden Hotel jest miejscem, dla którego zadowolenie gościa jest celem nadrzędnym. 

#SoundBlogEvent_101

#SoundBlogEvent_102

#SoundBlogEvent_103

#SoundBlogEvent_104

#SoundBlogEvent_105

#SoundBlogEvent_106

#SoundBlogEvent_107

#SoundBlogEvent_108

#SoundBlogEvent_110

#SoundBlogEvent_111

O tym, jaka w @SoundGardenHotel panuje atmosfera, jedna z Was będzie miała się szansę przekonać już niebawem!

Do zgarnięcia jest ↓↓↓

Nocleg w pokoju jednoosobowym w strefie #LadiesFloor usytuowanej na szóstym piętrze wspaniałego Sound Garden Hotel (Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 18) w terminie 3-4.06 bądź 17-18.06 z pełną gamą posiłków w hotelowej restauracji Good Company, prywatnym transportem zapewnionym przez hotelowy Shuttle Bus, a także budżetem zakupowym w wysokości 500PLN do wykorzystania podczas zakupów w moim towarzystwie.

Masa niespodzianek czeka już na Nas ♥︎.

#SoundGardenHotel_100

REGULAMIN ROZDANIA ↓↓↓

→ Rozdanie przeznaczone jest dla czytelników bloga www.callmeblondieee.pl. 

→ Aby wziąć udział w rozdaniu:

★ Polub oficjalne konto @SoundGardenHotel na Facebook’u.

★ W poszukiwaniu inspiracji zajrzyj na stronę internetową hotelu www.soundgardenhotel.pl.

★ W komentarzu pod wpisem przedstaw swoją wizję idealnego weekendu wspólnie spędzonego w Sound Garden Hotel.

→ Na Wasze komentarze czekam do końca bieżącego tygodnia <tj. do 21.05 włącznie>.

→ Wyniki zostaną ogłoszone na blogu już w następny poniedziałek <tj.22.05> w godzinach wieczornych.  

→ Nagrodę stanowi nocleg w pokoju jednoosobowym w strefie #LadiesFloor usytuowanej na szóstym piętrze wspaniałego Sound Garden Hotel (Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 18) w terminie 3-4.06 bądź 17-18.06 z pełną gamą posiłków w hotelowej restauracji Good Company, prywatnym transportem zapewnionym przez hotelowy Shuttle Bus, a także budżetem zakupowym w wysokości 500PLN do wykorzystania podczas zakupów w moim towarzystwie. 

Ponadto, mój wieloletni już partner biznesowy // marka @TheBodyShopPolska // objął patronat nad rozdaniem, a w konsekwencji czego uraczy zwyciężczynię rozdania bonem na zakupy w sklepie The Body Shop w kwocie 500PLN.

Tylko jeden krok dzieli Was bowiem od wygranej i spędzenia wspólnego weekendu ze mną ♥︎.

Trzymam za Was kciuki!

♥︎

newlog2

♥︎

POST ZREALIZOWANY WE WSPÓŁPRACY Z MARKĄ SOUND GARDEN HOTEL.

JEST PRZEZ NIĄ SPONSOROWANY.

♥︎

Ps.

Jeśli w Waszym kalendarzu widnieje masa biznesowych <lub tych mniej oficjalnych> spotkań zaplanowanych w stolicy to gorąco polecam Wam zakwaterowanie właśnie tu.

Dokonując rezerwacji bezpośrednio poprzez stronę internetową www.soundgardenhotel.pl  koniecznie skorzystajcie z przygotowanego specjalnie dla moich czytelników kodu „callmeblondieee” uprawniającego do 15% zniżki. 

♥︎♥︎♥︎

WYNIKI ROZDANIA ↓↓↓

Sylwia Tul - Winner of the Giveaway

Droga Sylwio,

wraz z @SoundGardenHotel przygotowałam dla Ciebie wyjątkowy weekend, którego spędzenia nie mogę się już doczekać! 

Przyjmij nasze serdeczne gratulacje,a kiedy pierwsze emocje opadną już opadną, skontaktuj się proszę ze mną // callmeblondieee@gmail.com // w celu doprecyzowania szczegółów naszego weekendu.

♥︎♥︎♥︎