WISHLIST, czyli chciej lista na marzec 2014 ;)

Moda, Uroda

Witam Was kochane i kochani bardzo serdecznie w marcowej edycji wishlist!

W tym miesiącu zaproszę Was na wishlist w 2 częściach. Pierwsza z nich, opublikowana dzisiaj to plany zakupowe, które chciałabym zrealizować w najbliższych dniach. Jak widzicie poniższa lista jest skromna w porównaniu do moich zazwyczaj wypasionych comiesięcznych zestawień. To dlatego, że za kilkanaście dni opublikuję moją gigantyczną London wishlist. I tam to się będzie działo!!!

Ten miesiąc chciałabym przeżyć przyjemnie, z małymi zakupami w PL i z jak najmniejszymi wydatkami. Oto, na co będę polować w najbliższych dniach:

-> NOWE BATERIE DO MOICH ZEGARKÓW CK. Uwielbiam zegarek Fossil, który kupiłam półtora roku temu, ale czas na zmianę. Nie, nie, spokojnie, nie mam w planach zakupu nowego modelu. Oprócz zegarka Fossil mam 2 pięknie zegarki Calvin Klein. Ten z kwadratową, srebrną tarczą na czarnym pasku, dostałam od rodziców na 18-te urodziny. Natomiast zegarek z pozłacaną tarczą na brązowym pasku kupiłam prawie 3 lata temu. Dlaczego zatem po prostu ich nie założę? Oba zegarki potrzebują nowej baterii. Wesoło, bo zatrzymały się niemal na tej samej godzinie;D

CK1

-> NOWY NUMER MAGAZYNU WOMEN’S HEALTH. WH to moim zdaniem zdecydowanie najciekawsza propozycja dla fanek zdrowego stylu życia. W każdym numerze znajdziemy rewelacyjne plany treningowe, dietetyczne, a także ciekawostki, o których nie przeczytamy nigdzie indziej. Do tego spora dawka porad modowych i urodowych i ja jestem kupiona!

WH

-> NAWILŻAJĄCY ZMYWACZ DO PAZNOKCI SALLY HANSEN. Gdyby mi ktoś 2 lata temu powiedział, że kiedykolwiek zrezygnuję z zielonego zmywacza marki Isana, to bym powiedziała, że to nie ma takiej opcji! Teraz wiem, że jednak są zmywacze, które dokładniej i szybciej zmywają z paznokci nawet ciemny i upierdliwy lakier. Do tego zmywacz z Sally Hansen nie przesusza paznokci ani skórek. Jedyny minus to cena- regularna oscyluje wokół 22-25zł za 236ml. Poprzednią butelkę, która już niemal świeci pustkami, dorwałam w Superpharm za 14zł. Z pewnością w niezłej cenie można go kupić w sklepach internetowych, np na ekobieca.pl, ale do ceny 9 czy 10zł musimy doliczyć 8zł za przesyłkę, więc zysk nie jest szalony. Tak czy siak muszę go kupić. Im szybciej tym lepiej;)

SH

-> PĘDZELEK DO EYE-LINERA. Moje 2 żelowe eye-linery aż proszą, aby ich używać. Do tego niezbędny jest porządny pędzelek, którego mi brakowało. Kupując pędzle dla mojej sis, zdecydowałam się na zakup 2 pędzli marki Maestro- 780 w rozmiarze 0 oraz 790 w rozmiarze 1. O tym jak się sprawują będę oczywiście raportować hahahaha:D Na zdjęciach poniżej 790 r 1.

M 790 r 1

M 790 r 1

 

To są moje plany zakupowe na najbliższe tygodnie;) Teraz Wasza kolej! Dajcie znać na co macie ochotę w tym miesiącu;)

 

Pozdrawiam,

Callmeblondieee

 FB foto

Ps. Zdjęcia kosmetyków pochodzą ze stron:

 www.allegro.pl

www.ladymakeup.pl/sklep

www.womenshealth.pl