Ubrania sportowe z H&M: TOP 3 ZESTAWY

H&M, Moda

Heeej kochani!

Nie nagnę faktów, jeśli napiszę, że ubrania sportowe są ważną częścią mojej garderoby niemal od 20 lat. Przez znaczną część mojego życia trenowałam taniec, a i na pływanie oraz grę w tenisa ziemnego poświęciłam sporo czasu. Mając kilka czy ledwo naście lat zupełnie nie interesowało mnie jednak w czym dany trening wykonuję. Zdecydowanie najważniejszą kwestią była swoboda ruchów. Temat wyglądu pojawił się znacznie później. Oprócz rozkminiania tego, jak w przymierzanych ubraniach się prezentuję, doszła także kwestia ich ceny. Ubrania sportowe takich marek jak Adidas, Nike, Reebok czy Puma dostępne były w szalonych cenach. Tak szalonych, że dla nastolatki raczej niedostępnych. Kiedy więc, np. w ramach prezentu, otrzymałam od rodziców nowy strój sportowy to (mimo krótkich nóżek i wtedy jeszcze niezbyt pokaźnego wzrostu) skakałam ze szczęścia pod sufit ♥︎♥︎♥︎.

Lata minęły, a ja nadal bardzo podobnie reaguję na zakup nowych elementów garderoby przeznaczonych na trening. Moje upodobania w kwestii wybieranych marek mocno się jednak zmieniły. Obecnie sięgam jedynie po ubrania pochodzące ze sportowej linii marki H&M. Niektóre z nich są w ciągłym użyciu od ponad 3 lat, a ja nadal z przyjemnością w nich ćwiczę. W mojej ocenie, od ubrań wiodących marek sportowych swą jakością się nie różnią, a dostępne są w cenie niekiedy nawet o 50% od nich niższej. Wybór z sezonu na sezon jest coraz większy, podobnie jak oferowana gama odcieni, krojów czy dodatków. Jako, że niebawem zapiszę się na siłownię, przyda mi się jeden dodatkowy zestaw. Z pewnością nie będzie on jednak tak wypasiony i obfitujący w tyle elementów jak te zaprezentowane na zdjęciach. Ograniczę się do nowej pary leginsów oraz topu, ale w razie gdyby któraś z Was chciała skompletować strój od podstaw to swoje propozycje zostawię poniżej. Bazą każdej z nich jest czerń, a dopełnieniem jeden z ożywiających strój akcentów kolorystycznych. 

Ubrania sportowe z H&M - TOP 3 ZESTAWY II

ZESTAW NR I ➤ KORAL & CZERŃ

Mata / Stanik sportowy  / Bluza z kapturem / Opaska na ramię  / Opaska na włosy  / Legginsy  / Skarpetki 

Ubrania sportowe z H&M - TOP 3 ZESTAWY III

ZESTAW NR II ➤ MIĘTA & CZERŃ

Mata / Stanik sportowy (dla dziewczyn z większym biustem) / Top / Dwustronny stanik sportowy (dla dziewczyn z mniejszym biustem) / Legginsy / Opaska na ramię

Ubrania sportowe z H&M - TOP 3 ZESTAWY IV

ZESTAW NR III ➤ LIMONKA & CZERŃ

Mata  / Stanik sportowy  / Opaska na ramię / Opaska na włosy / Legginsy / Skarpetki

Niektóre z ubrań pochodzą z najnowszej kolekcji, ale znajdziecie tu także rzeczy, które aktualnie są na wyprzedaży. Wszystkie są podlinkowane, więc zerknijcie na te, które wpadły Wam w oko. 

No właśnie ➤ który zestaw spodobał się Wam najbardziej? I, II czy III?

Przyjemnego wieczoru!

Buziaki,

Black & Aubergine OOTD 3

POST NIE JEST SPONSOROWANY.

Ps. Zdjęcie główne pochodzi z profilu na Instagramie marki H&M.

Możecie je podejrzeć TU