Torebka na pasku: MOHITO

Moda

Heeej kochani!

Ostatnio buszowałam po sklepach stacjonarnych i internetowych. Mój cel był jasno określony:

  • mała torebka
  • na pasku lub łańcuszku
  • w odcieniach szarości lub limonki
  • do 100 zł

Wydawało mi się, że zrealizowanie tych 4 punktów nie będzie trudne. Przecież mini torebek w ofercie sklepów jest multum. Tak wygląda teoria, bo w praktyce sprawa przedstawia się już gorzej. Owszem jest ich wiele, ale jeśli  krąg poszukiwań zawęzimy do torebek w odcieniu  szarości i limonki to wybór jest dosyć marny. Aaa no i cena- na nią zawsze zwracamy uwagę. Ja założyłam sobie, że na torebkę chcę przeznaczyć nie więcej niż 100zł. Na co dzień męczę szarą bądź czarną torebkę MK. Panie nie mają ze mną łatwo, bo wrzucam do nich wszystko co się da. Były cholernie drogie, ale nie można im odmówić tego, że są piękne i bardzo odporne na trudy dnia codziennego. Mała torebka na pasku to, w moim przypadku, element stylizacji noszony raczej sporadycznie. Ma stanowić ciekawy akcent stroju, zmieścić najpotrzebniejsze rzeczy i tyle.

Po szalonych poszukiwaniach znalazłam 2 ze sklepu Mohito, które wizualnie bardzo mi się podobają. Obie są ciekawe i w dobrej cenie. Szczególnie, że w sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych Mohito na całą kolekcję jest -25% (info na dole).

Torebka na łańcuszku-> 79.99zł, dziś za 59.99zł:

mohito 2

mohito 3

Torebka na pasku-> 89.99zł, dziś za 67.49zł:

mohito 4

mohito 5

Zamówiłam obie. Jak już będę je mieć u siebie to zdecyduję którą sobie zostawię, a którą oddam. Jestem bardzo ciekawa czy któraś z nich przypadła Wam do gustu? Jeśli nie to polecam przyjrzenie się innym modelom, bo -25% piechotą nie chodzi, szczególnie jeśli akurat czegoś dla siebie szukacie.

Pozdrawiam,

Callmeblondieee

call2

POST NIE JEST SPONSOROWANY.

Ps. Tu znajdziecie więcej informacji:

rabat

Aby dokonać zakupów ze zniżką -25% w salonach stacjonarnych i na www.mohito.com wystarczy podać hasło INSPIRATIONS.