OOTD → Powder Pink & Navy Blue // SALE LOOK //

H&M, Marki, MICHAEL KORS, Moda, PRIMARK, SIN BY MANNEI, ZARA

Heeej kochani!

21.07 to wyjątkowa data w kalendarzu, którą świętujemy kolejny rok z rzędu. Tradycją stało się już paradowanie mojej sister ♥︎ w jej oszałamiającej sukni ślubnej i wspominanie wydarzeń, które miały miejsce w roku 2012. Choć w tym dniu, szczęśliwie, nie spoczywa na mnie obowiązek obdarowywania jej rocznicowymi prezentami, to zawsze z ogromną przyjemnością zabieram ją na wspólną kolację. Nie inaczej było więc i w tym roku, a rozliczenie barterowe, które zawsze wywołuje na mojej twarzy uśmiech, zobowiązało ją do udokumentowania mojego OOTD. Stylizacja Powder Pink & Navy Blue to idealna opcja na niezobowiązujące wieczorne wyjście w kobiecym gronie. 

Element OOTD Powder Pink & Navy Blue, który bezsprzecznie najbardziej przyciąga wzrok, to sznurowane czółenka w mocnym kolorze. Wbrew przekonaniom, ten typ wiązania nie jest zarezerwowany jedynie dla modelek cieszących się niezwykle długimi i smukłymi nogami. Szpilki połączone z jeansami w zbliżonym odcieniu nie nadają kostkom masywności, nie skracają też optycznie nóg, nie zaburzając tym samym proporcji naszej sylwetki. Połączone z topem i dodatkami w odcieniu pudrowego różu, wzbogacone o delikatną biżuterię, sprawiają, że całość nabiera letniego charakteru. 

Top – Zara (✭SALE✭)

Jeansy – Primark

Szpilki – Zara (✭SALE✭)

Torebka – Michael Kors

Naszyjnik – H&M

Kolczyki – Sin by Mannei

Zegarek – Calvin Klein

Bransoletka – Michael Kors

Obrączka – Michael Kors

OOTD Powder Pink & Navy Blue 2

OOTD Powder Pink & Navy Blue 3

OOTD Powder Pink & Navy Blue 4

OOTD Powder Pink & Navy Blue 5

OOTD Powder Pink & Navy Blue 6

OOTD Powder Pink & Navy Blue 7

OOTD Powder Pink & Navy Blue 8

OOTD Powder Pink & Navy Blue 9

OOTD Powder Pink & Navy Blue 10

OOTD Powder Pink & Navy Blue 11

OOTD Powder Pink & Navy Blue 12

OOTD Powder Pink & Navy Blue 13

OOTD Powder Pink & Navy Blue 14

Powder Pink & Navy Blue to połączenie, w którym doskonale się czuję ♥︎ Jestem zatem na TAK, a Wy? 

Cudownego dnia!

♥︎

POST NIE JEST SPONSOROWANY.

WSZYSTKIE ELEMENTY GARDEROBY ZOSTAŁY KUPIONE PRZEZE MNIE.

Ps.

Na przyszły tydzień mam zarezerwowaną wizytę u ✂️✂️✂️ zaczynam więc powoli rozkminiać moją włosową sytuację. Zastanawiam się nad delikatnym bądź mniej subtelnym ich podcięciem.

Wątpliwości nie nastręcza mi sposób obcięcia, gdyż włosy równej długości z pocieniowaną koroną i długą, opadająca na policzki grzywką z pewnością zostają, zastanawiam się jednak nad długością → konkretnie delikatnym bądź mniej subtelnym ich podcięciem.

Z przyjemnością zapoznam się z Waszym zdaniem w tym temacie ♥︎

 

There are no comments, add yours