OOTD → Lace Bra ♥︎

FOSSIL, H&M, Marki, MICHAEL KORS, Moda, ZARA

Heeej kochani!

Wyczekiwanie na kolejny dzień, aby ponownie ją założyć, zapewnienie wygody i swobody ruchów, a także schlebianie sylwetce to atrybuty idealnej stylizacji. Łącząc je z dzierganym topem odsłaniającym plecy i delikatnym koronkowym stanikiem uzyskuję kwintesencję preferowanego stylu ostatnich tygodni. Jeśli tylko mogę sobie pozwolić na nutę luzu i nonszalancji, zapominając tym samym o etykiecie biznesowej garderoby, OOTD→ Lace Bra ♥︎, w tym bądź zbliżonym wydaniu, nie ma sobie równych.

OOTD → Lace Bra ♥︎ ukazując odkryte ramiona oraz plecy, bazuje na koronkowym staniku w jego najdelikatniejszym wydaniu. Bielizna, choć stworzona po to, aby nie pokazywać jej światu i nosić pod ubraniem, w szczególnych przypadkach, może stać się elementem stylizacji, na której budujemy jej charakter. Ważne, aby uzyskany efekt pozbawiony był wulgarnego wydźwięku, a emanował kobiecością. W przypadku owego look’u wyśmienicie wpisze się w jego klimat delikatny koronkowy stanik, szczególnie ten z bogato zdobionym tyłem. Oprócz swego głównego zadania, zatem podtrzymywania biustu, będzie on stanowić dodatkowy element biżuteryjny. Ze swojej strony, ogromnie mogę Wam polecić szwedzkiego giganta → H&M, który na tle dostępnych w PL sieciówek, zdecydowanie wyróżnia się proponowaną ofertą asortymentową, którą możecie zgłębić TU

Top – Second Hand

Stanik – H&M

Jeansy – Zara

Szpilki – Zara

Torebka – Michael Kors

Naszyjnik – H&M

Zegarek – Fossil

Bransoletka – Michael Kors 

Obrączka – Michael Kors

Lace Bra OOTD 2

Lace Bra OOTD 3

Lace Bra OOTD 4

Lace Bra OOTD 5

Lace Bra OOTD 6

Lace Bra OOTD 7

Lace Bra OOTD 8

Lace Bra OOTD 9

OOTD→ Lace Bra ♥︎ na TAK czy NIE?

Cudownego dnia!

♥︎

POST NIE JEST SPONSOROWANY.

WSZYSTKIE ELEMENTY GARDEROBY ZOSTAŁY KUPIONE PRZEZE MNIE.

Ps.

Wspólnie wkroczyliśmy dziś w pierwszy dzień mojego ulubionego (bowiem urodzinowego) miesiąca, dlatego też chcąc zrobić coś przyjemnego dla siebie, a mam nadzieję, że i Was, w sierpniu na nowe wpisy będę zapraszać Was (niemal) codziennie ♥︎.

Mam nadzieję, że z chęcią będziecie do mnie zaglądać!

♥︎