Nowa odsłona www.callmeblondieee.pl na 3 urodziny bloga ♥︎

H&M, MICHAEL KORS, Moda, Uroda

Kochani ♥︎

Pytana o pracę, która byłaby spełnieniem marzeń, przez lata swoją odpowiedzią oscylowałam wokół tej zapewniającej ciągły rozwój osobisty, czerpanie ze zdobytej, w ramach studiów, wiedzy i zgromadzonego doświadczenia, a także sprawiającej radość. Zakładając stronę, na której gościcie, nie śniłam nawet o tym, iż to właśnie www.callmeblondieee.pl może w przyszłości stać się urzeczywistnieniem tego, co od pewnego czasu nieśmiało kłębiło się w głowie, a tym samym pracą marzeń. Swoim zaangażowaniem, wynikającym z ogromnej pasji do pielęgnowania urody, oswajania mody i poznawania świata, w 3 lata, zgromadziłam wokół siebie grupę osób, które każdego dnia dają mi dowód na to, iż jestem odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Miesiąc w miesiąc niemal 100 tysięcy unikalnych użytkowników, generuje setki tysięcy odsłon bloga. To jednak tylko liczby, za którymi kryje się rzesza wspaniałych kobiet i grupka (równie wyjątkowych) mężczyzn. To Wam, moim ukochanym czytelnikom, należą się ogromne podziękowania za to, że wspólnie wkraczamy w kolejny, trzeci już bowiem, rok tej przygody!

Na ten szczególny dla mnie dzień, zaplanowałam publikację totalnie nowej odsłony bloga, która w pełni wpisuje się w mój gust i ufam, iż oddaje charakter. Uzyskany efekt końcowy jest zwieńczeniem tygodni pracy, mam zatem ogromną nadzieję, że spełni Wasze oczekiwania i sprawi, że z jeszcze większą przyjemnością będziecie tutaj zaglądać.

Droga, którą przez owe 3 lata przebyłam była kręta, nierzadko wyboista, ale jestem bardzo wdzięczna za to, co na niej mnie spotkało. Kilka naprawdę ciekawych współprac, kilkanaście relacji z eventów oraz podróży, 400 postów, 1000 dni, tysiące komentarzy, dziesiątki tysięcy polubień, a przede wszystkim Wy! ♥︎ Nie spodziewałam się tego, iż moje życie w ciągu 3 spędzonych na blogu lat, nabierze tak wspaniałych kolorów i pozwoli mi na wyzwolenie ogromnej pasji zapełniającej pustkę, która wypełniała mnie po zakończeniu tanecznej kariery.

A Wy? W jakim miejscu swojego życia widzicie się za 3 lata?

REGULAMIN ROZDANIA:

1. Konkurs przeznaczony jest dla czytelników bloga www.callmeblondieee.pl.

2. Aby wziąć udział w rozdaniu, w komentarzu zostaw odpowiedź na pytanie ↓↓↓

W jakim miejscu swojego życia widzisz się za 3 lata? 

3. Na Wasze komentarze czekam do niedzieli, tj. 11.09 włącznie.

4. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu w przyszłą środę, tj. 14.09.

5. Nagrodę stanowi 1 z 3 wybranych przez Was zestawów ↓↓↓

(1) Case marki Michael Kors na dokumenty / karty & Łańcuszek marki H&M w odcieniu klasycznego złota.

 (2) Kolczyki marki Guess wykonane z różowego złota & Zawieszka marki H&M w odcieniu różowego złota.

(3) Błyszczyk marki Chanel w odcieniu 204 Rose Tendre & Łańcuszek marki H&M w odcieniu klasycznego złota.

dlatego też w ramach konkursowego zgłoszenia i zamieszczonego komentarza napiszcie, wygraniem której nagrody jesteście zainteresowani. 

CMB 3rd Anniversary 2

WYNIKI ROZDANIA:

Kochane, z całego ♥︎ dziękuję Wam za tak liczny udział w zorganizowanym rozdaniu! Jestem przekonana o tym, iż za 3 lata spotkamy się we wspólnym gronie i będziemy mogły wymienić się historiami opisującymi to, jak na ich przestrzeni zmieniło się nasze życie.  Gorąco trzymam kciuki za spełnienie wszystkich wypisanych tu marzeń, osiągnięć życiowych celów i osobistych szczytów!

Jednocześnie serdecznie pragnę pogratulować 3 z Was, które zgarnęły nagrody główne ↓↓↓

cmb-3rd-anniversary-i-z-ii

a także 3 z Was, które otrzymają ode mnie niespodzianki, gdyż co do tego, iż zasłużyły sobie na wyróżnienie nie mam cienia wątpliwości ↓↓↓

cmb-3rd-anniversary-ii-z-ii

Czekam na Wasze wiadomości!

♥︎

POST NIE JEST SPONSOROWANY.

NAGRODY ZOSTAŁY WYBRANE I KUPIONE PRZEZE MNIE.

There are no comments, add yours