Kolczyki Mini Shooting Star ➤ SIN by Mannei Sisters

Moda

Heeej kochani!

Dostaję od Was mnóstwo pytań o to czy moje prezenty urodzinowe zaginęły w akcji, że jeszcze nie podzieliłam się nimi z Wami na blogu czy ich brak jest po prostu wypadkową mojego całorocznego zachowania. No wiecie co?! Moje zachowanie oceniam na co najmniej przyzwoite! Choć moja rodzina zgodnie twierdzi, że w tym roku utrzymywało się na poziomie ponadprzeciętnym ♥︎♥︎♥︎. Dlatego też dzisiaj przychodzę z dowodem w postaci prezentu urodzinowego od mojej sister. Sister wiedziała, że chodzi mi po głowie zakup kolczyków wykonanych z różowego złota. Takich, które będą stanowić idealny duet wraz z moim zegarkiem (Emporio Armani), a jak się później okazało również i nowym pierścionkiem (Parfois). Mimo, iż w internecie oglądałam niezliczone ich ilości to żadna z owych par nie spodobała mi się na tyle, ale podjąć decyzję o jej zakupie. Do czasu! Do czasu aż odkryłam sklep internetowy SIN by Mannei Sisters, a w nim kolczyki wykonane z różowego złota noszące nazwę Mini Shooting Star.

Mini Shooting Star SIN By Mannei 3

Kolczyki Mini Shooting Star wykonane są z różowego złota próby 585. Na parę składa się kolczyk długi ➤ oprawiany w 10 cyrkonii z efektem brylancji oraz kolczyk krótki ➤ zawierający pojedynczą cyrkonię brylantową. Długi kolczyk dostępny jest w wersji na lewe lub prawe ucho. Ja zdecydowałam się na tę pierwszą. Tego jak kolczyki prezentują się na uszach niestety na mnie nie zobaczycie. Dlaczego? Po ponad 2 latach, kiedy to nie zakładałam kolczyków ani razu, byłam pewna, że dziurki w moich uszach po prostu zarosły i będzie koniecznie ponowne ich przekłucie. Jednak już po zrobieniu zdjęć do tego wpisu, chcąc sprawdzić jak kolczyki będą się prezentować na moich uszach, postanowiłam przeprowadzić test. Okazało się, że nadal bez problemu mogę nosić dowolną parę kolczyków, huuura! Jutro szykuje mi się ważny wyjazd, więc możecie być pewne, że kolczyki będą miały swoją premierę na Instagramie

Mini Shooting Star SIN By Mannei 2

Jeśli zapytacie mnie o ich cenę, to nie mam w zwyczaju sprawdzać cen prezentów, które otrzymałam, ale z racji, że i tak zamieszczam link do sklepu internetowego SIN by Mannei Sisters to cena nie stanowi tajemnicy. Uważam, że 340zł to duża kwota, dlatego mam nadzieję, że kolczyki okażą się być jej warte. Z pewnością dam Wam znać jak będą spisywać się w przyszłości.

Co o nich myślicie? Podobają się Wam czy zdecydowanie nie są w Waszym stylu?

Miłego dnia!

Buziaki,

Logo CallMeBlondieee

POST NIE JEST SPONSOROWANY.

KOLCZYKI OTRZYMAŁAM W PREZENCIE URODZINOWYM OD MOJEJ SISTER ♥︎♥︎♥︎.