#BIŻU_NOWOŚCI ➤ Michael Kors & Kenzo ?

KENZO, Marki, MICHAEL KORS, Moda

Heeej kochani!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż w najbliższych dniach, na łamach bloga, będziemy mieć do czynienia z prawdziwym zakupowym zatrzęsieniem. Zadośćuczynienie, o które walczyłam nie miesiącami, a latami, w końcu zostało mi przyznane. Pamiętacie moje słowa, zgodnie z którymi oczekiwałam, że sprawiedliwość dosięgnie każdego, a zakończenie procesu karnego jest jedynie kwestią czasu? Same widzicie, że moja nieustępliwość i ogromne pokłady zaangażowania popłaciły. Na świętowanie przyjdzie jednak jeszcze czas, a jego owoc zapewne na dniach ujrzy światło dzienne. Natomiast w ramach dzisiejszej publikacji, chciałabym oficjalnie przedstawić moje #biżu_nowości z Kenzo & Michael Kors, które w minionych tygodniach dołączyły do mojej licznej rodziny #rosegold ♥︎♥︎♥︎.

Rose Gold Tone form Kenzo & Michael Kors 2

Rose Gold Tone form Kenzo & Michael Kors 3

Pierwszą nowością w rodzinie #rosegold jest przepiękna bransoletka Pavé Rose Gold Tone Bracelet kupiona w poznańskim butiku Michael Kors, zlokalizowanym w Starym Browarze. Jest wypadkową wszystkich cenionych przeze mnie cech idealnej biżuterii. Jest bowiem minimalistyczna, choć w swej delikatności bardzo efektowna. Wysadzana 52 malutkimi cyrkoniami, fantastycznie mieni się w słońcu i doskonale wpisuje w charakter każdej stylizacji. Materiałem, z którego została wykonana bądź też wysadzanymi kamieniami odbiega od mojego ? zaręczynowego, ale wizualnie za to w ogóle. Potwierdzają to zagwozdki analizowane przez znajomych, według których i pierścionek, i bransoletka, a nawet kolczyki (które zostały mi podarowane w ubiegłym roku przez moją siostrę) stanowią harmonijny zestaw. Nie żebym moje słowa kierowała do podczytujących mnie mężczyzn, ale jestem pewna, że każda kobieta ucieszyłaby się z prezentu w postaci takiej delikatnej bransoletki. Przyznaję, że mój, podarowany z okazji rocznicy, trafiony był w punkt.

Rose Gold Tone form Kenzo & Michael Kors 4

Rose Gold Tone form Kenzo & Michael Kors 5

Drugą nowością, na zakup której zdecydowałam się dość spontanicznie, są kolczyki marki Kenzo. Od pewnego czasu szukałam bowiem kolejnej pary w odcieniu różowego złota, gdyż przyznaję, że ta z Sin by Mannei, nosi się wprost wyśmienicie. Mając w swoim posiadaniu parę dość klasyczną i minimalistyczną, choć taką, która i tak nie trąci nudą, miałam ochotę na coś o nieco większych gabarytach. Kolczyki Kenzo, na które się zdecydowałam, trudno zaliczyć do tych powstałych ze stopu metali szlachetnych. Jeśli więc nie sięgacie po tego typu biżuterię to z pewnością nie będzie to egzemplarz, którą obdarzycie swoim zainteresowaniem. Przyznaję, że sama jestem ciekawa jak owa para będzie się nosić. Obawy mogą dotyczyć zatem tego, czy swoją jakością dorównają innym, natomiast aspekt wizualny jak najbardziej mnie zadowala. Cieszę się natomiast, że mimo, iż w całości nie są wykonane ze złota to chociaż są nim oblekane. Wymiary kolczyków to 1cm x 1cm, więc jeśli o mnie chodzi ➤ są one prawdziwymi kolosami. Czuję się jednak w nich wyśmienicie, a po Waszej reakcji śmiało mogę stwierdzić, że wpisują się nie tylko w mój gust. Na aprobatę, oprócz wspomnianego wyglądu, zasługuje także internetowy butik Moliera2, gdyż szerokością swojego asortymentu i obsługą klienta, totalnie zachwyca. Moje zamówienie, złożone w czwartkowe południe (w trakcie trwania oferty 30% ↓) zostało dostarczone po upływie mniej niż 24h. Dla mnie rewelacja ♥︎♥︎♥︎.

Rose Gold Tone form Kenzo & Michael Kors 6

Jestem pewna, że biżuteria, która nie została w całości wykonana ze stopu metali szlachetnych, a także ta, która nie jest typowym odzwierciedleniem klasyki, nie wszystkim przypadnie do gustu.

Ja jestem z niej jednak (póki co) bardzo zadowolona, a o tym jak będzie się nosić, informować Was będę na bieżąco. 

Udanego dnia!

Buziaki!

♥︎♥︎♥︎

POST NIE JEST SPONSOROWANY.

POKAZANA BIŻUTERIA ZOSTAŁA PRZEZE MNIE OTRZYMANA W PREZENCIE (1) / KUPIONA (2).

There are no comments, add yours